Rower po raz kolejny wygrał Piotr Dąbrowiecki z Amber Baltic Golf Club z wynikiem 234 uderzeń po trzech rundach. Fotelikiem dla dziecka na rower tym razem zadowolił się zdobywca drugiego miejsca Bogusław Bil z Modry Las Golf Club z wynikiem 242, a trzecie miejsce zajął Sylwester Chrzanowski z Binowa z wynikiem 250 uderzeń. Każdemu klubowi więc przypadło jakieś podjumowe miejsce. W kategorii netto z uwagi na to, że pierwsze 2 miejsca zdobyli i tak zwycięzcy kategorii brutto odpowiednio Chrzanowski i Bil , a Dąbrowicki był 4 pierwsze miejsce zajął Adam Konieczny, drugie Andrzej Follendorf a trzecie Marcin Mazurkiewicz. Brutto wśród Pań pierwsze miejsce zajęła Dorota Jankowska druga była Ingrit Range trzecia Magdalena Paczóska — Ziemak. Netto zwyciężyła Andrzelika Dziemianko (wyjaśniliśmy kontrowersyjną pisownię — otóż w metryce popełniono błąd i tak już zostało) i tak jak w klasyfikacji mężczyzn tak i tutaj zastosowano regułę brutto przed netto przez co drugie miejsce zajęła Małgorzata Strzelczyk a trzecie Sławomira Konieczna. Zawody po perypetiach pogodowych ukończyło ostatecznie 49 panów i 6 pań. W rundzie finałowej pogoda dopisała a popołudniu wyszło nawet słońce.